BEAT THE FLOOR ALS TEAMUITJE IN ENSCHEDE

Op zoek naar een bedrijfsuitje of personeelsfeest met nét wat meer energie en interactie? Beat the Floor is dé activiteit die samenwerking, competitie en fun samenbrengt. Verdeeld over drie interactieve vloeren wachten meer dan 20 spellen op jullie. Van breinbrekers tot fysieke uitdagingen: ieder teamlid kan zijn of haar talent inzetten. Ideaal voor bedrijven, teams of vriendengroepen die samen willen lachen, strijden en scoren!

Alle activiteiten die wij aanbieden zijn uitsluitend te boeken in combinatie met eten en drinken bij de Twentsche Foodhal.

Informatie aanvragen

Terug naar het overzicht

DAAG ELKAAR UIT EN VERZAMEL PUNTEN

Alles draait om slim spelen en samenwerken, maar ook om een vleugje rivaliteit. Via het bedieningspaneel kies je zelf welk spel je speelt en probeer je zoveel mogelijk punten binnen te halen. Iedere ronde is anders: de ene keer draait het om tactiek, de volgende om snelheid of kracht. Het resultaat? Een dynamisch spel vol actie en verrassingen, waarbij iedereen een rol kan pakken.

Next Level Enschede
  • Duur: 30, 60 of 90 minuten
  • Leeftijd: vanaf 6 jaar
  • Capaciteit: 2 tot 8 personen per vloer (meerdere vloeren tegelijk beschikbaar)
  • Prijzen (o.b.v 4 tot 8 personen):
    • 30 min – €45 (ma – do) / €57,50 (vr – zo) per kamer
    • 60 min – €82,50 (ma – do) / €95 (vr – zo) per kamer
    • 90 min – €105 (ma – do) / €117,50 (vr – zo) per kamer
  • Kinderfeestje Beat the Floor (60 min): prijs op aanvraag

SPEL EN SMAAK COMBINEREN

Na de spanning en competitie is het tijd voor ontspanning. Combineer Beat the Floor eenvoudig met een uitgebreid arrangement bij de Twentsche Foodhal. Kies uit gerechten van acht verschillende wereldkeukens en geniet samen van een hapje en een drankje. Zo maak je van jullie uitje een compleet programma waar iedereen van kan genieten.

Italiaanse keuken in Enschede

VOOR ELK GEZELSCHAP DE PERFECTE MATCH

Van actief bedrijfsuitje en sportief teamuitje tot origineel vriendenfeest of familie-activiteit. Het mixen van fysieke spellen met tactische en slimme uitdagingen zorgt ervoor dat iedereen mee kan doen. Of je nu voor samenwerking of voor competitie kiest: Beat the Floor levert gegarandeerd plezier, energie en onvergetelijke momenten.

KLAAR OM DE VLOER TE VERSLAAN?

Willen jullie Beat the Floor beleven als bedrijfsuitje, teamuitje of personeelsactiviteit? Vul hieronder het formulier in en wij nemen snel contact met jullie op om alles te regelen.

    Uw bericht is verzonden. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.

    De mail kon niet verstuurd worden, probeer het later nog een keer.

    CONTACT

    Heb je nog vragen of opmerkingen? Wil je bijvoorbeeld naast beat the floor de teambuilding uitbreiden tot een dagvullend programma? Mail ons op reserveringen@twentschefoodhal.nl. Er wordt zo snel mogelijk contact met u opgenomen.
    Voor meer informatie kunt u bellen naar +31 53 20 32 312.